BT na Óčku:P

21. dubna 2008 v 6:32 |  Interwievs
Všichni, kteří se v loňské hitparádě zasloužili o značné úspěchy kanadských Billy Talent, se brzy dočkají odměny. Pondělí totiž bude na Óčku patřit právě jim.
pondělí 28. ledna (hlavně od 21:00 do deseti)
Kanadská čtyřka pojmenovaná podle postavy z výtečného filmu Hard Core Logo (1996) funguje už nějaký pátek, na svůj evropský průlom si ale musela počkat až do předloňského roku. Poté, co jejich druhé album zabodovalo v Německu, začalo se o nich mluvit i tady.
Svou loňskou premiéru v hitparádě Óčka měli na četné žádosti diváků na konci ledna, kdy byl nasazen jejich klip Fallen Leaves. Klip debutoval na páté příčce, což zdaleka nebylo všechno: po třech týdnech se dokonce vytáhl na třetí místo. Billy Talent tedy zabodovali - a opět, zdaleka to nebylo všechno.

Ve čtrnáctém týdnu byl totiž do hitparády nasazen klip Surrender a hned z první dobyl vrchol! Billy Talent měli štěstí, že týden předtím opustili hitparádu Tokio Hotel, to ale úspěch Bena Kowalewicze a spol. nijak neumenšuje. Konkurence, které ukázali záda, byla hodně silná - namátkou Avril Lavigne, My Chemical Romance...
Právě s nimi se pak Billy Talent tři týdny přetahovali o lepší umístění. Jednou se jim podařilo dostat se na druhou příčku (první měli obsazenou Linkin Park), třikrát na čtvrtou a dvakrát pátou. Tahle série pak vynesla Surrender na dvacáté místo mezi nejúspěšnějšími klipy ve výroční hitparádě za rok 2007.

Billy Talent se s My Chemical Romance setkali ještě jednou, na společném koncertě v Praze. A byli to Billy Talent, kdo měl větší ohlas? Billy Talent to byli. A Óčko s nimi promluvilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fag fag | Web | 3. července 2008 v 21:57 | Reagovat

Ej nesnáším, když je konkurentní souboj mezi mými oblíbenými kapelami etc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.